Haber

İşverenler Kariyer.net’ten Depremzedelere İstihdam Sağlıyor!

Kahramanmaraş depreminin ardından çalışmalar devam ederken, tüm bu aksiliklerin ortadan kaldırılması için çalışmalar yapılıyor. Hepimiz elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışırken, her kuruluş bir şekilde bu enkazı kaldırmak için çaba harcıyor. Yolcu.net üzerinden evini kaybeden depremzedelere iş imkanının yanı sıra iş imkanı da sunulmaktadır.

Kahramanmaraş merkezli ve 10 büyük ili etkileyen yıkıcı iki depremin ardından ülkemiz büyük bir felaketle karşı karşıya kaldı. Depremin 7. gününde arama kurtarma çalışmaları devam ederken, enkazdan kurtarılan her can umudumuzu canlı tutuyor.

İlk günden bugüne kadar herkes elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyor. En çok ısıtma, battaniye, çadır ve portatif tuvalete ihtiyaç duyduklarını söyleyen depremzedeler için bu ihtiyaçların bir an önce karşılanması gerekiyor.

Bir yandan tüm şehri ayaklandırma çabaları sürüyor. Yolcu.net ayrıca “Deprem İstihdam Seferberliği” adı altında büyük bir adım attı.

Kariyer.net İş Geliştirme Uzmanı Barış Karadenizli, depremzedelere sunulacak iş fırsatı için çalışmalarını bu tweet’te dile getirdi.

Depremzedelere yardım etmek isteyenlere, iş imkanı sunanlara ya da depremzede olarak yardım isteyip iş bulmak isteyenlere kolaylık sağladılar.

Hem depremzedelere yardım etmek isteyen hem de depremzedelerin bir yerden başlamasını sağlayabilecek bu proje aslında pek çok insanı uyandırabilir. Umuyoruz ki deprem bölgelerinde daha birçok ihtiyaç karşılanır ve bu girişimler artarak devam eder.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu