Haber

Sevilla’nın teknik direktörü Sampaoli, Fenerbahçe maçı öncesi büyük tehlikeye dikkat çekti: Başımıza gelebilecek en kötü şey olurdu.

UEFA Avrupa Ligi son 16 turunda Fenerbahçe ile karşılaşacak olan Sevilla’da teknik direktör Jorge Sampaoli açıklamalarda bulundu. Temsilcimizin gücünün farkında olduğunu belirten deneyimli teknik direktör maçla ilgili planlarından da bahsetti.

“BÜTÜN OYUNCULARIM ZAFER DİLEĞİ İÇİNDE”

Jorge Sampaoli yaptığı açıklamada, “Avrupa’da oynadığımız tüm maçlara değer veriyoruz. Mevcut durumumuzun güçlü olduğunu söyledim. Değiştirmemiz ve geliştirmemiz gereken durumları dikkate alıyoruz. Ama ben enerjik bir şekilde oynamaya çalışacağım.” Tüm oyuncularım galibiyet diliyor.

“FENERBAHÇE’NİN GÜÇLÜ OYUNUNU BASTIRDI”

Fenerbahçe’den Valencia, Oosterwolde ve Henrique’i tanıyorum. Fenerbahçe’nin oyuncularını az çok tanıyorum ve çok iyi oyunculara sahip olduklarını biliyorum. Fenerbahçe’nin gücü baskı altında oynamasında. Hızlı ve rahat oynamalıyız. Baskı altında sert ve endişeli oynarsak, başımıza gelebilecek en kötü şey bu. Özellikle hücum oyuncularının başarısının farkındayız” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu