Teknoloji

Netflix ve flört uygulaması Bumble ortak bir projede yer alacak

Netflix ve günümüzün en çok tercih edilen flört uygulamalarından biri olan Bumble, ortak bir projede buluştu. Bu proje ile neler yapabiliriz? Detaylar haberde!

Netflix ve flört uygulaması Bumble, ortak bir projede buluşacaklarını duyurdu. İş birliğinin biz kullanıcılara vaat ettiği deneyimler arasında Bumble’da Netlix temalı bir oyun yer alacak ve kullanıcılar, eşleştirilen dizi ve sinema uyumluluğuna göre eşleştirilecek.

230 milyondan fazla abonesi bulunan Netflix, bu adımla kullanıcı deneyimine katkısını yeni bir boyuta taşımış oldu. Ülkemizde yaygın olarak kullanılan bu iki uygulamanın ortak projesinin sonucunun ne olacağını ileride göreceğiz.

Netflix ve Bumble İşbirliği ile Gelen Özellikler

Buluşma uygulaması Bumble içeriğine Netflix temasına göre “Netflix Nights In” adlı bir oyun eklenecek. Oyunun amacı, kullanıcıların izledikleri dizi ve filmlere göre eşleştirme yaparak ortak bakış açıları ve beğeniler doğrultusunda bağlantı kurmalarını kolaylaştırmaktır. Ayrıca oyunun güzel bir özelliği daha var, maç sonrasında kullanıcılar karşılıklı olarak oyunu kullanmaya devam edebilecekler.

İşbirliği heyecanı duyanların dikkatine! 30 Ocak Pazartesi ve 13 Mart Pazartesi ortasında belirlenen listeye göre oyun belli dönemlerde ve belli ülkelerde satışa çıkacak.

Listede Türkiye yok!

Belirlenen listede ABD, Kanada ve İngiltere yer alırken, Türkiye listede yer almıyor.

Listedeki ülkeler oyunu 30 Ocak prestijiyle oynayabilecek.

Oyunda son dönemin ünlü dizileri “Squid Game”, “Emily in Paris”, “Elite”, “Dark” ve “La Casa de Papel” ve daha birçok diziden sorular sorulacak. Kullanıcılar başka bir kullanıcı ile eşleşene kadar cevaplarının doğruluğunu göremeyecekler ancak maç sonrasında soruların gerçek cevapları da ortaya çıkacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu